İstanbul Eskrim

İstanbul Gençlik Spor İl Müdürlüğü Eskrim Branşı

Çalışmalarını Ataköy’de Ahmet Cömert spor salonunda faaliyette olan ve gençlik spor il müdürlüğüne bağlı olan eskrim salonunda  gerçekleştiriyor.

Web adresi  www.istanbuleskrim.com

Gençlik Spor İstanbul İl Müdürlüğü eskrim sekreteri Mehmet Gül: 0 216 651 62 62/108
İl temsilcisi Haluk Demirkan: 0 532 767 31 09
Antrenör Meral Gören : 0 533 253 55 50

7 comments on “İstanbul Eskrim

 1. eskrim kursları hakkında bilgi almak istiyorum. ataköydeki salonda verdiğiniz kurslarda yaş sınırı vs var mı? ücretleri ne kadar? biraz bilgi verirseniz çok sevinirim. uzun zamandır kurs arıyorum. teşekkürler.

 2. Duygu Hanım Hanım , yukarıdaki adresleri veya telefon numaralarını kullanarak İstanbuldaki kurslar hakkında bilgi alabilirsiniz.
  Teşekkürler

  • İyi günler,

   Eskrim kulüplerinin bağış, aidat veya kurs ücretleri hakkında detaylı bilgiye sahip değiliz.Bu bilgiler şehirden şehre çok büyük değişiklikler göstermektedir.En net bilgiyi kulüplere ulaşarak öğrenebilirsiniz.
   İlginize teşekkür eder iyi çalışmalar dileriz

  • Eskrim için Ankara’da Çankaya Eskrim kulübünde yedi yaş ve üzeri çalışmalara katılabiliyor. Diğer kulüplerin kabul ettikleri yaş aralığı genelde 7-18 arasıdır. Eskrime başlamak ve uzun vadede .profesyonel olmak için en ideal yaş 8-9 yaşlarıdır.Kendi görüşüme göre eskrim sporuna başlamak için yaş kısıtı önemli değildir önemli olan eskrim sporunu sevmenizdir.İnsan sevdikten sonra her şeyi başarabilir.

   Ozan SARI
   Çankay Eskrim Spor Kulübü

 3. istanbulda ikamet etmekteyim ve 19 yaşındayım. İstanbul üniversitesinde öğrenim görmekteyim. Aylardır eskrim üzerine eğitim verebilecek kurs aramaktayım. aramadığım federasyon ya da klüp kalmadı. Genelde ya yaşımın çok büyük olduğunu ve bu yaştakilere kurs verilmediğini ya da çok yüksek fiyatlara eğitim verebileceklerini söylediler. Ancak özel ders alabilirmişim, fakat ben özel ders değil bir klüpte düzgün bir şekilde eskrim eğitimi almak istiyorum. Bana önerebileceğiniz herhangi bir kurs var mı?

  ilginize teşekkürler…

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s